Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyKrásně vypadající hra Contre Jour dostupná i pro Android

Krásně vypadající hra Contre Jour dostupná i pro Android

Několikrát do roka se stane, že se v elektronických obchodech objeví hra, která se stane hitem a uživatelé ji stahují po statisících. Contre Jour, která nejprve vyšla na zařízení s iOS, kde posbírala řadu ocenění, je od dnešního dne ke stažení v Google Play. Hra kombinuje hrátky s fyzikou s logickými prvky.

Za Contre Jour (ve francouzštině název znamená ?protisvětlo?) stojí známé vydavatelství Chillingo. Hráči se mohou těšit na výnikající hratelnost, špičkovou atmosféru a minimalistické grafické pojetí. O zvukový doprovod se postaral americký skladatel David Ari Leon.

Vaším úkolem je v každém kole pomoci roztomilému tvorovi jménem Petit posbírat tři modrá světélka, aby se v příběhu dostal dále. Často musíte tvarovat krajinu, po které se kutálí. Používat budete ale také různá lana, vystřelovací trysky a další pomůcky.

Contre Jour lze zakoupit za 40 korun, za tyto peníze ale rozhodně stojí!

Stahujte:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře