Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyKorea Times: Supertelefon Samsung Galaxy S IV bude představený v únoru na...

Korea Times: Supertelefon Samsung Galaxy S IV bude představený v únoru na MWC 2013

Ne, neděláme si legraci. V Jižní Koreji už se živě diskutuje o nadcházející generaci telefonů Galaxy, zejména pak o nejvyšším modelu Galaxy S IV. Od uvedení ?trojky? na trh uplynulo již pět měsíců a v Samsungu vědí, že pomalu je čas na změnu.

Telefon by měl být představený na akci Mobile World Congress v Barceloně, která se uskuteční mezi 25. až 28. únorem 2013. Do prodeje se má dostat o měsíc později, to jest v březnu! Této iformaci ale příliš nevěříme. Dle nás bude dostupný nejdříve na přelomu dubna a května.

Samsung Galaxy S4 má být ve všech směrech výkonnější než současný model. Obsahovat má výkonnější procesor, patrně znovu čtyřjádrový, výkonnou grafickou jednotku, větší displej vyráběný technologií OLED ? snad dokonce pětipalcový, a přinést některé nové funkce.

A co od Galaxy S IV očekáváte vy? Já osobně bych především ocenil větší výdrž na baterii ? to by byla skutečná bomba. Vše ostatní bude jen ?pouhé? vylepšení současného stavu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře