Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyKonečná: Android 5.0.2 byl pro HTC One (M7) poslední aktualizací

Konečná: Android 5.0.2 byl pro HTC One (M7) poslední aktualizací

Pokud jste majiteli chytrého telefonu HTC One (M7), máme pro vás nemilou zprávu. Tchajwanský výrobce se rozhodl svou bývalou vlajkovou loď poslat k šípku a nevydávat pro ni už žádné další softwarové aktualizace. Pokud tedy netrpělivě očekáváte Android 5.1, oficiální cestou se nedočkáte.

Chytrý telefon HTC One M7 spatřil světlo světa v únoru 2013 a postupně dostal aktualizaci na Android 4.2.2, 4.3, 4.4.2 a 4.4.3. Nakonec skončil na sladkém Androidu 5.0.2 Lollipop, což vůbec není špatné.

Někteří výrobci, jako třeba Sony, jsou na tom s podporou svých zařízení podstatně hůře než HTC. Vyprávět o tom by mohli majitelé ani ne půl roku starých telefonů Xperia M2 Aqua či Xperia E3. Ti se Lollipopu nedočkají nikdy.

5a

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

4 KOMENTÁŘE

  1. Poslední odstavec je lživý nebo přinejmenším překroucený a dobře to víte. Podporu vlajkové lodě lze srovnávat výhradně s podporou vlajkových lodí a ne s Xperia E. Prakticky u všech známějších výrobců se to zásadně liší.

    • Kdo určil, že podpora by se měla vztahovat pouze na vlajkové lodě, vy? Ale no tak…

  2. Zdravím, jen doplním info…

    @MirekToman We can confirm the GPE variant of the HTC One M7 will indeed get Android 5.1.

    • GPE edici v Česke republice nekoupíte, takže pro českého uživatele se nic nemění, Google ji také už dávno stáhl z prodeje.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře