Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyKonec záhady: Nová fotografie LG G3 potvrzuje slot na microSD karty

Konec záhady: Nová fotografie LG G3 potvrzuje slot na microSD karty

Pohled pod zadní kryt prozrazuje, že novinka LG G3 bude na rozdíl od svého předchůdce disponovat slotem pro microSD karty. V případě potřeby tak uživatelé budou moct kapacitu interní paměti kdykoli navýšit.

Na vlajkový model jihokorejského výrobce se nejspíš těší všichni příznivci mobilních technologií. LG se to se svoji novinkou totiž pokusí „natřít“ dosud dominantnímu Samsungu potažmo HTC. Smartphone má dostat opravdu impozantní výbavu, která poslední novinky konkurence s přehledem zanechá za sebou.

Úhlopříčka displeje by měla být 5,5 palce a rozlišení 1 440 × 2 560 px. Jemnost tak bude vzhledem k vysokému rozlišení dosahovat až marnotratné hodnoty 538 ppi (bodů na palec). Dále bude telefon vybaven výkonným procesorem Qualcomm Snapdragon 801, 3 GB RAM a fotoaparátem s rozlišením 13 megapixelů. Uživatel bude moct využít rozšířitelné úložiště v kapacitě 16 GB nebo 32 GB.

Pod zadním krytem (z plastu nebo hliníku?) najdeme kromě slotů pro microSD karty a SIM také akumulátor kapacity 3 000 mAh, který bude přístroj zásobit energií.

LG svůj nový špičkový model představí už za několik dní, konkrétně 27. května. O hardwaru, který je skoro z říše snů, už víme prakticky vše, o ceně smartphonu se ale stále spekuluje. Kolik byste byli ochotni za něj zaplatit?

lgg3zadnykryt2Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře