Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyKlasika tower defense žánru Kingdom Rush a Kingdom Rush: Frontiers si nyní...

Klasika tower defense žánru Kingdom Rush a Kingdom Rush: Frontiers si nyní na iTunes můžete pořídit za neskutečně nízkou cenu

Pokud pro vás není dostatečným argumentem pro nákup hry nepříznivá předpověď počasí, mohla by být alespoň dočasná slevová akce na iTunes. Ta vám za symbolickou cenu 0,89 € přináší klasiku žánru tower-defense a to dvojici her Kingdom Rush a Kingdom Rush: Frontiers. Ještě jste o ní nic neslyšeli?

Kingdom Rush je cenami ověnčená fantasy tower-defense hra, která vedle strohé výstavby věží (a samozřejmě i jejich upgradování) přináší také spoustu zajímavých nápadů v čele s bájnými hrdiny různého zaměření a nápaditými bossy. Pestré možnosti hry, několik herních módů a z toho vycházející slušnou hrací dobu potom doplňuje i slušivé grafické zpracování, nad nímž se nám sbíhají sliny.

Velebit ságu Kingdom Rush je docela nevděčný úděl, jelikož naše slova, byť by byla sebevíc vzletná, tuhle směsici chutí a vůní nemohou dost dobře popsat. Snad vás v tomto směru patřičně navnadí trailer níže.

[appbox appstore 516378985]

[appbox appstore 489265199]

[appbox appstore 598581396]

[appbox appstore 598581619]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře