Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyNa iTunes je k dispozici port PC hry Surgeon Simulator

Na iTunes je k dispozici port PC hry Surgeon Simulator

Chtěli jste se stát uznávanými chirurgy, ale třas v rukou, nebo nesnášenlivost krve vám ve vašem snu zabránili? Nyní si už nad svým osudem nemusíte zoufat. Na iTunes je totiž konečně k dispozici port počítačové hry Surgeon Simulator, který vám dá příležitost provést hned několik operací od transplantace srdce a transplantace ledviny, přes transplantací zubů až po transplantaci očí. Zní to zajímavě, že?

Při každé operaci se přitom budete muset starat o uspání pacienta, i činnost všech důležitých fyziologických funkcí během operace (správný srdeční tep atd.). Zvláštní kapitolou jsou potom samotné zásahy do těla pacienta, kdy je třeba pro každý úkon zvolit správný nástroj a navíc krok správně provést, aby vám svěřenec na stole neskapal. Hra tedy do jisté míry reflektuje váš jemnocit a není tedy možné do vnitřností pacienta beztrestně šťouchat nebo je jinak poškozovat.

I přes svou seriózní náturu je však Surgeon Simulator poměrně legrační záležitost. Ono to u hry tohoto typu vlastně ani jinak moc dobře nejde.

Surgeon Simulator je na iTunes dostupný za 5,49 €. Pokud o nákupu hry ještě uvažujete, podívejte se na přiložené video. Snad vám vaše rozhodování usnadní.

[appbox appstore 814977594]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře