Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyKingdom Come Deliverance na Xbox dostává patch 1.2

Kingdom Come Deliverance na Xbox dostává patch 1.2

Majitelé konzole Xbox One, kteří hrají úspěšné středověké RPG Kingdom Come: Deliverance, mohou konečně stahovat patch 1.2.  Záplata napravuje řadu chyb a nedostatků a má velikost 9,5 gigabajtu.

Zatímco na PC byla aktualizace dostupná v samotný den vydání hry a na PlayStation 4 zamířila jen o několik dní později, majitelé platformy Xbox One museli čekat téměř dva týdny, než k nim dorazila. Mimo opravy různých bugů update přináší vylepšení likvidací během plížení hlavního hrdiny nebo častější zašpinění lidí.

Tvůrci Kingdom Come: Deliverance již usilovně pracují na následujících záplatách. Na schválení čeká verze 1.2.5 a ve vývoji je patch 1.3.

Kingdom Come je realistickou hrou na hrdiny zasazenou do Čech roku 1403, kdy Zikmund Lucemburský unesl svého bratra a krále Václava IV. a pokusil se ujmout vlády nad českými zeměmi.

Hry se za necelých čtrnáct dní podařilo prodat milion kusů a tržby pravděpodobně již přesáhly miliardu korun. Na konci týdne o tom informoval web Lupa.cz.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře