Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyKids Piano pro Windows Phone: Zabavte své nejmenší ratolesti hrou na piano

Kids Piano pro Windows Phone: Zabavte své nejmenší ratolesti hrou na piano

Potřebujete své dítě na chvíli zabavit? Nebo byste u něj chtěli rozvíjet hudební nadání? A nosíte v kapse smartphone s Windows Phone? Tak stáhněte aplikaci Kids Piano a máte po starostech.

Kids Piano používá pestrobarevné klávesnice, na nichž si děti mohou brnkat podle libosti. Kids Piano je ovšem i něco více – obsahuje totiž hromadu not, zapsaných v barevné škále, takže děti učí hrát známé melodie.

Vedle zobrazování not v barevné škále pak můžete použít možnost automatického přehrávání melodií, což je součástí všech běžně dostupných elektronických kláves.

Kids Piano nabízí i hromadu možností přizpůsobení a to včetně možnosti nastavení obtížnosti melodií podle toho, jak pokročilé ve hraní vaše dítě je.

Kids Piano je skvělou aplikací k rozvíjení jemné motoriky vašeho dítěte, kreativity a hudebního nadání. Tento kousek si z Windows Phone Storu můžete stáhnout zdarma. Aplikace je dostupná také pro Windows 10.

[appbox windowsstore appid 9nblggh1rl1p]

kids piano-obr

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře