Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyKGUARD Easy Link Series: Digitální video rekordér s podporou přístupu z mobilního...

KGUARD Easy Link Series: Digitální video rekordér s podporou přístupu z mobilního telefonu

Společnost KGUARD přichází na český trh s novinkou Easy Link Series. Jde o první digitální video rekordér, který používá QR kód, pomocí kterého se nastaví připojení k internetu bez jakýchkoliv složitostí.

Nové sety „Easy Link (EL) Series“ předčí všechny ostatní domácí sledovací sady. Jsou určeny jak pro profesionální, tak i domácí použití a jsou navrženy s důrazem na snadnou instalaci, kterou zvládne i běžný uživatel. Tomu také odpovídá obsah balení, ve kterém je vše potřebné pro zprovoznění.

Zákazníci tak mohou snadno výrobek využívat k zabezpečení svých domovů a podnikání. Funkce Easy Linku dovoluje uživatelům snadno se připojit k internetu. Není nutné žádné složité nastavení sítě.

Stačí jen připojit kabel do DVR a připojit se k internetu bez jakéhokoliv nastavování. Aplikace pro mobilní zařízení od KGUARD je zdarma ke stažení na Google play a iTunes. Pomocí této aplikace naskenujete QR kód a jakmile je skenování dokončeno, je smartphone nebo tablet propojen s DVR a je možné jej používat k živému sledování ihned a bez omezení.

Rozlišení nahrávání DVR 960H je lepší než tradiční rozlišení, protože poskytuje kvalitní a věrné snímky bez jakýchkoli chybějících informací. Nahrávací rozlišení 960H je o 34 % vyšší než D1 a o 500 % vyšší než CIF. Easy Link DVR je také vybaven výstupem HDMI, který zobrazuje ve standardu 1080p, a poskytuje vynikající HD videa a snímky na HDTV doma nebo v práci.

DVR podporuje možnost ukládání nahrávek na dodatečně instalovaný interní HDD s rozhraním SATA s kapacitou až 2 TB, externí USB uložiště, nebo dokonce na cloudové služby. Kromě toho je možné také sdílet speciální snímky s přáteli nebo na sociálních sítích.

Kamery, které set obsahuje, mají vysoké rozlišení 600 TVL s KGUARD Fullcolor obrazovými senzory, poskytujícími vysoce kvalitní barevné snímky. Fixní objektiv 3,6 mm s pozorovacím úhlem 75° pomáhá sledovat i rozlehlé oblasti, jako jsou dvory nebo sklady. Jsou vybaveny nočním vidění s dosahem až 20 metrů v naprosté tmě a vodotěsné kryty chrání kamery i v deštivých dnech.

Doporučená koncová cena setu Easy Link Series je 12 399,- s DPH. Na sestavy se vztahuje záruka 24 měsíců výrobce.

[appbox googleplay com.kguard.KView&hl=cs]

[appbox appstore id452625390]

KGUARD Easy Link 8-4 - náhled (1)Zdroj: TZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře