Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyCat B100 přichází na český trh. Když se zašpiní, stačí ho umýt...

Cat B100 přichází na český trh. Když se zašpiní, stačí ho umýt pod vodou

V České republice byl zahájen prodej nejnovějšího telefonu společnosti Caterpillar. Jedná se o model klasické konstrukce, který se standardu své třídy vymyká nadstandardní odolností.

Cat B100 splňuje certifikaci IP67 i armádní normu odolnosti MIL-STD 810G. V praxi to znamená, že telefon je prachuvzdorný, vodotěsný do hloubky jednoho metru a v běžných podmínkách téměř nezničitelný. Tam, kde je prach, špína, voda nebo bláto zima i horko, je Cat B100 jako doma. Pokud se zašpiní, stačí ho umýt pod vodou.

Pro lepší komfort telefonování v hlučném prostředí jako jsou stavby nebo montáže je Caterpillar vybaven speciálním mikrofonem potlačujícím ruchy na pozadí a výkonným reproduktorem. Kromě odolnosti vyniká nový model i funkčností v extrémních teplotách. Bezproblémový chod je garantován v rozpětí od -25 do 55°C.

Šasi smartphonu je potaženo kvalitní nárazy absorbující pryží doplněnou o anodizované hliníkové bočnice. Otvory pro sluchátka a mini USB nabíječku jsou opatřeny vodotěsnými záslepkami.

Doporučená cena novinky Cat B100 je 3 879 Kč vč. DPH. Smartphone je v České republice k dostání u všech běžných prodejců s elektronikou.

51a

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře