Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyKecky se vracejí v zimní kampani Vodafonu. Berou lyže a volají bez...

Kecky se vracejí v zimní kampani Vodafonu. Berou lyže a volají bez omezení

Vodafone již brzy nabídne zákazníkům neomezené volání v síti pro předplacené karty společně s automatickým dobíjením a při této příležitosti spouští kampaň s oblíbenými keckami. Ty si tentokrát užívají neomezené volání na horách.

Mluvící kecky televizním divákům představí balíček neomezeného volání v síti za 99 Kč, který se obnovuje vždy po uplynutí 30 dnů. Pokud si zákazník zvolí balíček s automatickým obnovováním a přidá navíc i službu Chytré dobíjení, tak se jednoduše přiblíží tarifním zákazníkům. Stále však bude bez jakéhokoliv závazku.

Pohodlí služby Chytré dobíjení spočívá v možnosti nastavení pravidelného dobíjení prostřednictvím platební karty nebo z účtu tarifních zákazníků, kde se částka za dobitý kredit přičte k vyúčtování za mobilní služby.

Za obě možnosti chytrého dobíjení nyní získá držitel předplacené karty dalších 10 % kreditu zdarma. Změnu balíčku nebo deaktivaci automatického obnovování lze provést například v Samoobsluze Můj Vodafone.

Nová kampaň Vodafonu startuje 25. ledna a potrvá do 31. března 2016. Hlas keckám propůjčila herečka Aňa Geislerová.

1

Zdroj: Vodafone

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře