Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyKe stažení je aplikace AVG Cleaner 2.3.1 pro Android

Ke stažení je aplikace AVG Cleaner 2.3.1 pro Android

Majitelé mobilních telefonů a tabletů s Androidem mohou stahovat vylepšený AVG Cleaner, který jim pomůže určit náročné aplikace, které spotřebovávají baterii, místo v úložišti a používají příliš mobilní data.

Nová verze aplikace, která v Google Play od uživatelů získala průměrné hodnocení 4,1 hvězdičky z 5 možných, zjednodušuje proces odstranění nechtěných aplikací a přináší novou funkci Správce aplikací, která podává okamžitý přehled aplikací v užitečných grafech:

Běžící aplikace: Ukáže všechny běžící aplikace společně s množstvím operační paměti, kterou spotřebovávají

Nepoužívané aplikace: Určí všechny aplikace, které uživatel již dlouhou dobu nepoužil

Využití dat, baterie a místa v úložišti: Pomáhá uživatelům odhalit ty největší aplikace a také ty s největší spotřebou baterie a mobilních dat

Aplikace AVG Cleaner PRO pro Android je k dispozici samostatně za 20 Kč měsíčně nebo 100 Kč ročně (uvedené ceny v Kč jsou pouze orientační) z portálu AVG.com nebo obchodu Google Play. Standardní verzi si můžete stáhnout zdarma.

[appbox googleplay com.avg.cleaner]

1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře