Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyKdo si předobjedná Samsung Galaxy S10, získá bezdrátová sluchátka Galaxy Buds zdarma

Kdo si předobjedná Samsung Galaxy S10, získá bezdrátová sluchátka Galaxy Buds zdarma

I letos společnost Samsung všem zákazníkům, kteří si předobjednají chytré telefony řady Galaxy S, nadělí velmi zajímavý dáreček. Ruské servery informují, že ke každému předobjednanému S10 a S10+ přihodí firma nová bezdrátová sluchátka Galaxy Buds zdarma. Akce se bude zřejmě týkat i České republiky a Slovenska.

Galaxy Buds mají být představeny na stejné tiskové konferenci jako smartphony S10, tedy 20. února v San Franciscu. O den později by měly být spuštěny předobjednávky všech novinek.

Sluchátka mají přijít s podporou nového rozhraní Bluetooth 5.0 a nabídnout až 8 GB vnitřní paměti. Jejích dobíjení bude realizováno skrze pouzdro, a to i bezdrátově – buď pomocí standardní bezdrátové nabíječky, případně přímo z telefonu.

Smartphony řady Galaxy S10 totiž přijdou s tzv. reverzním dobíjením a poslouží tak snadno jako powerbanka pro ostatní zařízení.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře