Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyKaretní hra Magic 2015: Duels of the Planeswalkers je nyní zdarma dostupná...

Karetní hra Magic 2015: Duels of the Planeswalkers je nyní zdarma dostupná pro iOS a Android

V poslední době se s karetními hrami roztrhl pytel. Není to tak dávno, co byla vydána hra Hearthstone: Heroes of Warcraft a oznámena The Witcher: Adventure Game a už se o naši přízeň pokouší další černý kůň, tentokrát z rodiny Magic The Gathering.Jmenuje se Magic 2015: Duels of the Planeswalkers a stejně jako její konkurenti je hráčům k dispozici zdarma.                      

Pokud jste Magic The Gathering někdy hráli, víte, co od hry čekat. Pro ty ostatní si dovolíme krátká představení. Magic The Gathering je karetní fantasy hra, v níž se se svým balíčkem karet snažíte porazit balíček karet svého protivníka. Důležité přitom je jak složení balíčku, tak i správné pořadí vynesených karet. Hraje se na kola a vyhrává ten, který se zbaví svého protihráče dříve.

Magic 2015: Duels of the Planeswalkers je na Androidu a iOS ke stažení zdarma s tím, že za peníze si ve hře můžete dokoupit kartičky atd. Free-to-play model je ale podle všeho nastaven tak, aby měli platící i neplatící hráči stejné šance, což s povděkem kvitujeme. Magic nás totiž provázel od útlého mládí a jeho případný úspěch by nás tak zahřál na srdci.

[appbox googleplay com.stainlessgames.D15]

[appbox appstore 672924134]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. Mám LG G1 s Kitkatem a píše mi to: zařízení není kompatibilní s touto verzí. Škoda, Magic mám rád 🙁

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře