Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyCastle Doombad Free to Slay je vtipná free-to-play strategie

Castle Doombad Free to Slay je vtipná free-to-play strategie

V nedávné novince jsme vás informovali o vtipné tower-defense strategii Castle Doombad, v níž se se stáváte pánem hradu a snažíte se chrabrým rytířům zabránit v záchraně princezny. Tato hra se nyní dostává do obchodů s aplikacemi ve free-to-play verzi. Pokud jste tedy váhali nad její koupí, teď už nemusíte. A o co že se vlastně jedná?

Castle Doombad Free to Slay je tower-defense strategie v níž namísto věží stavíte rytířům do cesty legrační překážky v podobě robotických bot, které je nakopnou, běžících pásů, které je zpomalí, nebo například klimatizací, které je na chvíli zmrazí. Platidlem ve hře jsou přitom výkřiky princezny i odvážných zachránců, čím více jich tedy potrápíte, tím více peněz za své snažení dostanete.

Humorný podtón obestírá i zbytek hry, takže vás asi nepřekvapí, že jedním ze zachránců je i David Hasselhoff a jeho typický plovák z Pobřežní Hlídky.

Castle Doombad Free to Slay je zdarma k dispozici majitelům telefonů a tabletů s Androidem a iOS. Hru si můžete stáhnout ze stránek, na něž vás zavede link níže.

[appbox googleplay com.turner.castledoombadfree]

[appbox appstore 881941481]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře