Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyK uvedení sci-fi tower defence z pozice útočníka Anomaly Korea dojde za...

K uvedení sci-fi tower defence z pozice útočníka Anomaly Korea dojde za pár dní

Pokračování megahitu Anomaly: Warzone Earth ? realtime strategie, která nabídla příběh odehrávající se v blízké budoucnosti, kdy začala cizácká invaze a samozřejmě také nevyhnutelný konflikt s neznámou mimozemskou rasou, bude uvedeno do Vánoc, informoval server Droid Gamers.

Anomaly Korea se podobně jako první díl dá charakterizovat jako obrácený tower defence – nestavíte obranné věže, abyste zabránili průjezdu útočníků, ale naopak se snažíte dostat skrze obranu vetřelců.

O pokračování známé strategie se postarají vývojáři z 11 Bit Studios, kteří ve zprávě také zmiňují, že ho uvedou do Vánoc.

A na co že se mohou hráči těšit? Inu, na 11 levelů, nové jednotky a nepřátele, herní režim ?Art of War, perfektní zvuky a grafické provedení té nejvyšší kvality optimalizované pro dnešní nejvýkonnější zařízení.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Anomaly/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře