Neděle, 21 dubna, 2024
DomůNovinkyK uvedení akční řežby Dead Trigger 2 s nádhernou grafikou dojde ve...

K uvedení akční řežby Dead Trigger 2 s nádhernou grafikou dojde ve 2. čtvrtletí

Na bombastické tiskové konferenci společnosti nVidia byla představena nejen průlomová herní konzole Shield a mobilní čipset Tegra 4, který přináší brutální výkon, ale došlo na ní také k odhalení nové hry Dead Trigger 2 brněnského studia Madfinger Games.

I když ukázka trvala pouze několik desítek sekund, hovořilo se o ní ještě dlouho poté, co tiskovka skončila. O několik hodin později pak vývojáři z českého studia zveřejnili na svých profilech na sociálních sítích dva screenshoty z dema a informace o uvedení Dead Trigger 2 do Google Play (a App Store).

V porovnání s jedničkou bude pokračování větší, lepší a mnohem více návykové,“ uvedl spoluzakladatel Marek Rabas z Madfinger Games.

K uvedení brutální řežby by podle všeho mělo dojít už někdy v průběhu druhého čtvrtletí, tedy v období duben až červen), což je jistě skvělá zpráva.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Dead Trigger 2/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře