Sobota, 18 května, 2024
DomůNovinkyK telefonu Sony Xperia XZ dostanete bluetooth reproduktor zdarma

K telefonu Sony Xperia XZ dostanete bluetooth reproduktor zdarma

Prodeje smartphonů Sony nejsou něčím, co zavdává důvod k optimismu. Nejspíše i proto se nyní tento výrobce rozhodl na českém trhu podpořit zájem o svůj model Xperia XZ. Zatímco na konci roku jste k němu mohli získat sluchátka, nyní zdarma dostanete bluetooth reproduktor SRS-XB3, jehož cena se běžně pohybuje kolem 3 000 korun, a tak lze očekávat slušnou zvukovou kvalitu.

Dárková akce s reproduktorem zdarma platí jen ve vybraných obchodech. Namátkou se týká e-shopů Alza, Elvia, Mironet, Space či T. S. BOHEMIA. Nabídka platí do vyčerpání zásob.

Sony Xperia XZ je chytrý telefon s 5,2palcovým Full HD displejem, procesorem Snapdragon 820, 3 GB RAM a 32GB pamětí pro data a systém Android. Smartphone lze objednat v několika barevných variantách barvě za doporučenou cenu 17 990 Kč s DPH (dříve 19 490 Kč).

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře