Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyK rodinnému tarifu Red+ přidává Vodafone internet na doma zdarma

K rodinnému tarifu Red+ přidává Vodafone internet na doma zdarma

Rodinný tarif Red+ se čtyřmi neomezenými tarify za jednu cenu bude v březnu ještě výhodnější. Vodafone k němu přidá přenosnou WiFi síť domů i na chalupu zdarma.

„Kvalita LTE sítě Vodafonu neustále roste a my se snažíme zajistit rychlé připojení našim zákazníkům i všem jejich zařízením. Čtyři neomezené tarify Red+ proto doplní také WiFi síť, kterou si mohou zákazníci rychle zprovoznit doma, na chalupě nebo v kanceláři,“ říká Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky Vodafonu.

Čtyři neomezené tarify Red+ nabízí Vodafone ve verzi pro rodiny a malé podnikatele. Za jednu cenu získá zákazník čtyři neomezené tarify a už nikdy nemusí řešit dobíjení kreditu nebo nečekané výdaje za volání a SMS. Základní datový objem je u tarifu Red+ sdílený a správce účtu může snadno nastavit, kolik dat může každá SIM karta měsíčně vyčerpat.

vodafone11

Přenosná WiFi síť Připojení bez kabelu je jedním z nejoblíbenějších datových produktů Vodafonu. Za cenu tarifu Red+ tak zákazníci nově získají i možnost neomezeně surfovat na internetu doma nebo na chalupě a připojit nejenom chytré telefony, ale i počítače a další zařízení do bezdrátové sítě WiFi. Zákazníci s rodinným tarifem Red+ tak každý měsíc ušetří dalších 399 korun, což představuje celkovou úsporu 9 576 Kč za dva roky.

Zdroj: Vodafone TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře