Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyK hráčům už brzy poputují první kusy konzole nVidia SHIELD s procesorem...

K hráčům už brzy poputují první kusy konzole nVidia SHIELD s procesorem Tegra 4

První kusy herní konzole SHILED budou vyexpedovány 31. července, oznámila to společnost nVidia, americký výrobce grafických karet a mobilních čipových sad Tegra. Novinka měla být původně v prodeji od 27. června. nVidia se ale musela vypořádat s blíže nespecifikovaným mechanickým problémem, který vydání zpozdil.

SHIELD je v podstatě kombinace herního ovladače a pětipalcové dotykové obrazovky.

Někdy tak využíváte šipky a tlačítka, jindy jednoduše poklepete přímo na konkrétní bod displeje. Základem konzole je čipová sada nVidia Tegra 4 a 2 GB RAM.

„Děkujeme vám za vaši trpělivost a těší nás, že i přes zpoždění zásilky jste stále s námi. Máme pro vás skvělou zprávu. Váš SHIELD bude odeslán 31. července”.

„Naším cílem bylo dodat perfektní produkt a chtěli jsme se ujistit, že konzole projde těmi nejpřísnějšími mechanickými zkouškami. Vytvořili jsme SHILED protože milujeme hraní her, a doufáme, že ho budete milovat stejně jako my,” píše nVidia.

Uvidíme, jak si SHIELD povede v konkurence dalších kapesních konzolí a především u hráčů. Vemte si, jak dopadla PS VITA…

Za 299 dolarů bude k mání verze s 16 GB paměti.

GameFront

Zdroj: 1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře