Jsou zpět! Amanita Design pracují na nové hře Creaks


Jsou zpět! Amanita Design pracují na nové hře Creaks

Po Chuchlovi je herní studio Amanita Design konečně zpátky s jednou větší novinkou – úplně novou hrou! Ta se jmenuje Creaks a její vydání je plánováno na příští rok pro PC a konzole. Kromě oznámení se vývojáři pochlubili prvním teaserem, třemi screenshoty a jedním concept artem.

Creaks jsou pro české vývojáře obzvlášť zajímavý projekt – jde totiž o jejich vůbec první odbočku mimo žánr klikacích adventur. Na hře pracuje jeden z nových amanitích týmů, který vede designer a výtvarník Radim Jurda. hudbu (pro trailer i pro hru) složil a produkoval skotský hudebník Joe Acheson aka Hidden Orchestra, českým hudebním fanouškům známý i díky spolupráci s Floexem.

Více informací o Creaks už nemáme. Níže se můžete podívat na vešekerý dostupný materiál, který nás dnes přistál v redakční poště.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.