Huawei si opět polepšil! V žebříčku Interbrand mu patří 68. místo


Huawei si opět polepšil! V žebříčku Interbrand mu patří 68. místo

Druhý největší výrobce smartphonů na světě se posunul v prestižním žebříčku poradenské firmy Interbrand na 68. místo. Huawei se v TOP 100 umisťuje již několik let a každý rok se krok za krokem posouvá směrem vzhůru.

Vůbec poprvé se mezi nejlepší značky světa dostal v roce 2014, kdy se umístil na 94. místě. O rok později už se posunul na 88. pozici a v roce 2016 se Huawei podařilo získat 72. příčku. Letos čínský gigant znova zvýšil hodnotu značky a postoupil na 68. místo v žebříčku.

Podle Interbrand Huawei urychluje globální digitální transformaci a vytváří lepší propojený svět prostřednictvím budování kvalitnějších sítí. Hodnota asijské značky se i nadále zvyšuje, a to převážně kvůli stálému růstu výkonnosti a jejímu výraznému průniku na trh spotřební elektroniky.

Již příští týden výrobce na speciální akci v Londýně představí nové smartphony Mate 20 a Mate 20 Pro se špičkovou výbavou, kterou doplní umělá inteligence nové generace. Očekává se, že zejména verze Pro stane na vrcholu mobilích telefonů současnosti.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.