Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyJezdíte taxislužbou Uber a jste zákazníkem T-Mobile? Získejte zdarma 500 korun na...

Jezdíte taxislužbou Uber a jste zákazníkem T-Mobile? Získejte zdarma 500 korun na cestu po Praze!

T-Mobile ve spolupráci s taxislužbou Uber přichází se zajímavou akcí. Klienti operátora získají od 1. srpna na první cestu po Praze slevu 500 Kč. Cestující navíc nepotřebují hotovost – jízdné se automaticky odečte z registrované platební karty, přičemž účtenka bude klientovi odeslána bezprostředně po jízdě e-mailem.

Jak získat slevu?

Postup je velmi jednoduchý: stačí se od soboty zaregistrovat přes www.nasimproradost.cz nebo si do chytrého telefonu stáhnout aplikaci UBER a zadat promokód 5KILO. Ten lze čerpat pouze jednorázově, na první cestu.

Aplikace nabízí i odhad ceny za zvolenou trasu. Pokud suma přesáhne výši slevy, zbytek částky klient doplatí ze zadané karty. Při nižší částce se zbytková hodnota slevy nepřenáší na další jízdu.

Akce platí do 31. 12. 2015. Sleva zadaná do aplikace vyprší 31. 1. 2016. Aplikace Uber funguje na operačních systémech Android, iOS i Windows. Stáhnout si ji můžete níže:

[appbox googleplay com.ubercab]

[appbox windowsstore 9wzdncrfhxrd]

[appbox appstore id368677368]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře