Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyJedna z nejbrutálnějších her, Carmageddon, dorazila na iPhone!

Jedna z nejbrutálnějších her, Carmageddon, dorazila na iPhone!

Carmageddon, brutální závodní arkáda z roku 1997, se dočkala reinkarnace. Od dnešního dne si ji mohou stáhnout majitelé iOS zařízení. A dočkají se jí i uživatelé s Androidem. Verze kompatibilní se systémem Googlu bude uvedena buď na konci roku nebo zkraje 2013, upozornil na to server Joystiq.

Spoluzakladatelé studia Stainless Games, Patrick Buckland a Neil Barnden, v rozhovoru se známým herním médiem uvedli, že hra je již v App Storu. Port pro Android zůstává nadále ve vývoji.

Carmageddon je ke stažení zdarma po omezenou dobu 24 hodin. Následně už bude stát necelé dva dolary.

Na rozdíl od původní hry pro osobní počítače mobilní verze nepodporuje multiplayer. Kvůli ovládání na dotykovém displeji také bylo zjednodušeno ovládání.

V Carmageddonu jezdi bojují mezi sebou a do toho přejíždějí chodce, za což jsou odměňováni vyšším skóre. Hra podporuje sdílení videí zaznamenaných přímo během hraní. Umístit je můžete na sociální službu Facebook a portál YouTube.

Stahujte:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře