Úterý, 11 června, 2024
DomůRecenzeJak zrušit automatické prodloužení předplatného Apple Music?

Jak zrušit automatické prodloužení předplatného Apple Music?

Na konci června začala fungovat nová hudební služba Music. Apple uživatele lákal na možnost bezplatného tříměsíčního používání. Pokud patříte k těm, co se ji rozhodli využít mezi prvními, tak nyní budete muset začít za poslech písniček platit.

Firma si peníze strhne z účtu automaticky, pokud uživatelé nezmění nastavení.

Abyste předplatné zrušili, musíte v počítačovém programu iTunes kliknout na vaše jméno na horním panelu a zvolit Informace o účtu. Po zadání hesla k vašemu Apple ID sjeďte dolů na sekci Nastavení a klikněte na Spravovat.

Poté položku Automatické obnovení přepněte na Vypnuto a potvrďte tlačítkem Hotovo.

apple-music-cancel-3

Předplatné Apple Music můžete samozřejmě deaktivovat i přímo ze svých mobilních telefonů a tabletů. V tomto případě spusťte aplikaci App Store, přihlaste se přes vaše Apple ID, sjeďte dolů na sekci Předplatná a přepínač posuňte do polohy Vypnuto. A to je vše.

Jen upozorním, že vypovězení je nutné udělat minimálně 24 hodin před začátkem nového zúčtovacího období. Pokud nevíte, kdy vám možnost bezplatně Apple Music používat končí, navštivte nastavení vašeho účtu a sekci Apple ID, která vám zobrazí konkrétní datum.

apple-music-cancel-1

apple-music-cancel-2

Zdroj: cnet

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře