Pátek, 17 května, 2024
DomůNovinkyFIFA 16 Ultimate Team je nyní k dispozici pro mobily s Androidem...

FIFA 16 Ultimate Team je nyní k dispozici pro mobily s Androidem a iOS

Nový ročník výborného mixu sběratelské karetní hry a fotbalového simulátoru se aktuálně dostal do obchodů Google Play Store a Apple App Store. Stáhnout si ho můžete zcela zdarma.

Ve FIFA Ultimate Team s číslovkou 16 v názvu můžete opět nakupovat a prodávat fotbalové kartičky, sestavovat si z nich tým a nakonec se s tímto týmem postavit na hřiště a zahrát si fotbal jako takový. Hráči mají k dispozici i další manažerská rozhodnutí jako je volba herní strategie a formace, jejíž účinnost se opět odvíjí od chemie. Někteří hráči jsou totiž mnohem sehranější, než hráči jiní a jak víme z některých fotbalových soutěží – na týmovosti často záleží více, nežli na obsazení hvězd.

Nový ročník FIFA Ultimate Team přichází s několika drobnými novinkami, z nichž je nejviditelnější možnost oslavy gólu v módu simulátoru. A ne, kontroverzní oslava gólu „řízení automobilu“ v podání Davida Limberského zde bohudík chybí. Chybí zde také naše Synot liga, což je oproti tomu naopak docela smutné. Fotbalový fanoušek si nicméně vystačí i s tím co je k dispozici. Připravená je hromada kartiček a tudíž i hráčů, přičemž nechybí ani české zastoupení, hráči, kteří se prosadili v zahraničí.

FIFA 16 Ultimate Team je k dispozici pro platformu Android a iOS. Stáhnete si ji zdarma s tím, že uvnitř aplikace najdete možnost nákupu kartiček. I bez placení se o všem můžete propracovat až k úplné špičce.

[appbox googleplay com.ea.gp.fifaworld]

[appbox appstore 940702381]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře