Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyJak velký displej bude mít nový iPhone?

Jak velký displej bude mít nový iPhone? [anketa]

Když už se na nás valí jedna spekulace za druhou, co takhle přilít do ohně trošku kerosinu? Apple připravuje nový iPhone, o tom snad nepochybuje ani člověk, co žil dosud pod balvanem. Otázka, která ale mnohé z vás asi trápí, zní, pro jak velký displej se v Cupertinu nakonec rozhodnou?

Když Apple v roce 2007 vydal první iPhone, který způsobil v mobilním byznysu revoluci, zdál se jeho 3,5palcový displej dostatečně velký. Jenže co se zdálo vyhovující dříve, dnes už neplatí.

Na trhu se momentálně nachází nepřeberné množství chytrých telefonů různých značek s rozličně velkými displeji. Ba co víc, některé z nich se dokonce pyšní obrazovkami s úhlopříčkou větší než je pět palců.

Nepřehlédněte: 

I přesto, že se na webu čile spekuluje o tom, že nový iPhone větší displej opravdu nabídne, neznamená to, že se tomu tak skutečně stane. Avšak indicií je tolik, že se k této hypotéze přiklání i naše redakce.

A tak si myslíme, že dnes je ten správný okamžik vás požádat, abyste hlasovali v naší nové anketě ? ?Jak velký displej bude mít nový iPhone??, kterou naleznete v pravém sloupci na titulní straně.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře