Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyiTunes U zaznamenalo téměř po šesti letech od představení 1 miliardu stažení!

iTunes U zaznamenalo téměř po šesti letech od představení 1 miliardu stažení!

Apple v dnešní tiskové zprávě oznámil, že elektronické tržiště iTunes U (Univesity), které nabízí uživatelům systému iOS přístup k největšímu světovému katalogu bezplatného vzdělávacího obsahu od předních univerzit jako Cambridge, Harvard nebo Stanford, zaznamenalo už jednu miliardu stažení.

Eddie Cue, který pracuje pro Apple už 23 let, se k úspěchu iTunes U vyjádřil následovně: ?Je velmi inspirující vidět, jak učitelé a žáci rozdílného věku rádi s iTunes U pracují. S takovou nabídkou kvalitního učiva se mohou studenti učit lépe než kdykoli předtím. iTunes U momentálně používá více než 250 000 studentů.?

iTunes U je velmi zajímavý doplněk studia i zdroj cenných informací. Vzdělávací instituce mohou vytvářet pro iTunes U aplikace, které jsou dnes ke stažení ve 155 zemí světa. 60 procent stahování obsahu probíhá mimo území Spojených států.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře