Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyiThermonitor: Skutečně chytrý teploměr pro děti

iThermonitor: Skutečně chytrý teploměr pro děti

Chytrých zařízení, které nám vedle své hlavní funkce nabízejí další možnosti či vylepšení, přibývá jako hub po dešti. Nejnověji se k tomuto davu připojil například chytrý teploměr iThermonitor. Oceníte ho v případě, že budete mít nemocné děti.

iThermonitor namísto klasického měření přilepíte do podpaží dítěte, díky čemuž budete mít neustálý přehled o teplotě a to aniž byste ho museli kvůli měření budit.

K iThermonitoru je dodávána vlastní aplikace pro Android a iOS, skrze níž budete mít přehled o teplotě dítěte v reálném čase. Aplikace vás upozorní na překročení určité teploty, díky čemuž můžete ve vhodný čas podat léky.

Všechny naměřené údaje si aplikace pamatuje, takže je můžete použít při kontrole u lékaře. A do aplikace pak lze zanést i čas podávání antibiotik atd.

Teploměr na pokožce vydrží několik dní v kuse (a to i pokud ho budete pravidelně koupat), takže na jedno nalepení byste s iThermonitorem měli překonat to nejhorší.

Jedinou nepříjemnou zprávou je, že iThermonitor je poměrně drahý. Dáte za něj 2090 korun, což není zrovna málo. Na druhou stranu, za pohodlí malých dětí si člověk rád připlatí. Nebo ne?

Zajímavé je, že vedle iThermonitoru výrobce představil i monitorovací zařízení určené pro ženy. To by mělo upozornit na plodné dny. Více informací najdete na webu výrobce.

2368521_ithermonitor

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře