Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyiPhone 6 s 1 GB RAM se v testu rychlosti postavil Galaxy...

iPhone 6 s 1 GB RAM se v testu rychlosti postavil Galaxy Note 5 se 4 GB RAM a ukázal mu záda

I ten nejlepší hardware potřebuje ke svému výbornému chodu dobře optimalizovaný software, jinak se propadne na úroveň docela průměrného stroje. Tuto odvěkou pravdu prozrazuje i nejnovější test.

V testu proti sobě postavily dva špičkové smartphony – Galaxy Note5 a iPhone 6 a podrobili je klasické denní zátěži. To znamená, že testující na nich postupně spouštěl všechny aplikace a hry, které v průběhu dne spustí i kdejaký člověk. Jakmile smartphone aplikaci načetl, shodil ji na lištu a spustil další aplikaci v řadě a tak pořád dokola, až na konec seznamu.

Po dvou kolech už Galaxy Note5 za iPhonem 6 výrazně zaostával. To by mohlo značit, že ačkoliv má Galaxy Note5 hned 4 GB paměti RAM, většinu „sežere“ jeho nadstavba TouchWiz. To je docela smutné. No ne?

Co na výsledky testu říkáte?

Zdroj: YouTube

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

4 KOMENTÁŘE

  1. Smarja co je ro za sracky? Jak jakoze vetsinu sezere touchwiz? Tendencni sracky, abyste se zalibili? Tenhle test ukazuje jen ze kdyz si na note zmininalizujete tu kravovinu angry birds 2,ze se smazne hned z pameti. Coz je problem vsech androidu a vetsiny her. Zadnej touchwiz vy curaci. Vy jste nikdy zadnyho nota neměli ani na 10min, že papouskujete tyhle blitky co. Multitask je u androida uplne o hovnu, hlavne ze je spustena kazda kokotina, ale to co chci, to ne, to se hned smazne.

  2. No ty jsi blbecek, dochod nejdřív zvláštní školu a potom tu někoho sud, ty jedno vemeno hloupý.

  3. hele Pan… jsi fakt debil protože víš kulové. Samsung neumí optimalizovat SW! Já u svého Note 3 ,když spustím AB2 což je luxusní hra tak ani po shození se znova nespouští. Samsung tímto jen dokazuje že jeho debilní TouchWiz je akorát ,aby nasra* většinu lidí. Kdo chce Samsung tak koupit donést domů udělat ROOT a custom ROM pak se to dá používat jinak ani za mák. Galerie se u Samsung spouští 5s+. Zlaté HTC kde vše lítá jako z praku!

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře