Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyiPhone 6 bude hit. Apple si objednal výrobu 68 milionů kusů

iPhone 6 bude hit. Apple si objednal výrobu 68 milionů kusů

Vypadá to, že Apple skutečně věří tomu, že iPhone 6 bude pořádný trhák. Podle nejnovějších informací si totiž u svých výrobních partnerů objednal v rámci přípravy na jeho představení 68 milionů kusů. To je pro srovnání dvakrát více než tomu bylo u aktuálního modelu 5S.

S výrobou by se mělo začít již brzy, protože se pošeptává, že do prodeje by měla přijít osmá generace jablečného smartphonu již v září.

Podle mnoha spekulací připravuje Apple dvě provedení iPhonu 6. Základní model má mít 4,7″ displej a na trh má přijít letos v září. O něco později jej má pak doplnit verze s 5,5″ úhlopříčkou displeje.

iphone6

foto: MacRumors
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

5 KOMENTÁŘE

  1. smartphone roku, uvidite, na ma slova dojde :ú)) jablicko jede, ne jako sekajici se lagroid 😀

    • Mal som iphone 5 a sekal mi. Teraz mám note 3 a ten neseka a je rychlejší a ponuka viac funkcií.

  2. Nesmysl, sám iPhone 5 mám na iOS 7.1.2 a žádný lagy nevidím. Zato N3 se seká jako prase. Má to kámoš ve škole a je na to pořád nasranej.

    • Já mám taky iP5 a na iOS 6.1.4 to byla jiná liga než na iOS 7.1.2, ale proti SGS 4 co má kámoš v práci je to pořád raketa 🙂

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře