Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyiPad Air trápí vadný displej. Apple ho zdarma vymění

iPad Air trápí vadný displej. Apple ho zdarma vymění

Společnost Apple je pověstná výrobou kvalitní elektroniky, která ještě předtím, než se dostane k zákazníkům, prochází přísnou výstupní kontrolou. Ne vždy se ale podaří celý proces stoprocentně vyladit a veškeré neduhy včas odhalit. Důkazem je závažný problém s displejem u iPadu Air třetí generace, na který upozorňují majitelé tohoto tabletu.

Chyba se projevuje tak, že obrazovka přestane reagovat, zničehonic zčerná a už nezobrazuje žádný obsah. Uživatelé tvrdí, že než se displej jejich zařízení odporoučí na věčné časy, několikrát před tím ještě krátce zabliká.

Apple přiznává, že se jedná o specifickou výrobní vadu a majitelům tabletu nabízí pomocnou ruku. Lidé s nefunknčím iPadem mohou navštívit jakýkoliv autorizovaný servis, který se o výměnu displeje postará. Uživatelé přitom nemusí nic platit, opravu uhradí Apple, který na svém webu zároveň upřesňuje, že postiženy jsou pouze modely tabletu vyrobené mezi březnem a říjnem loňského roku.

Na úplný závěr dodejme, že výměnný program se týká i českých a slovenských uživatelů iPadu Air třetí generace a lze ho využít až do března příštího roku.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře