Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyiOS 8.4.1 opravuje problém s Apple Music a další chyby

iOS 8.4.1 opravuje problém s Apple Music a další chyby

Americká společnost Apple vydala novou verzi svého mobilního operačního systému. iOS 8.4.1 se zaměřuje především na opravdu známých chyb.

Konkrétně se Apple zaměřil na opravu nedostatku, který vedl ke skrytí přidané hudby, pokud služba Apple Music byla nastavena tak, aby zobrazovala jen hudbu off-line. Dále update řeší potíže, které mohly bránit zapnutí hudební knihovny na iCloudu a opravuje chybu s  neočekávanou funkcí tlačítka Líbí se mi na rádiu Beats 1.

A aby toho nebylo málo, iOS 8.4.1 eliminuje také několik problémů s přidáváním příspěvků umělců ve službě Connect a napravuje chyby, které mohly bránit zapnutí hudební knihovny na iCloudu nebo vést k zobrazování odlišné grafiky alb na různých zařízeních.

Nová softwarová aktualizace je dostupná pro všechny iPhony, iPady a iPody s iOS 8. Stahovat ji lze přímo v zařízení nebo přes iTunes.

gsmarena_002Zdroj: GSMArena

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře