Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyiOS 11 je nainstalovaný už na 59 procentech přístrojů

iOS 11 je nainstalovaný už na 59 procentech přístrojů

Podle aktuálních statistik společnosti Apple se operační systém iOS 11 nachází už na 59 procentech zařízení. Populární výrobce jablečných produktů o tom informoval na své oficiální webové stránce.

Zatím nejnovější verze iOS si za poslední měsíc (od 6. listopadu do 4. prosince) polepšila o sedm procent. iOS 10 používá 33 procent přístrojů a starší verze osm procent iPadů, iPhonů a iPodů Touch.

Nemůžeme se vyhnout srovnání s iOS 10. V loňském roce si tento systém v prvních týdnech vedl lépe než aktuální iOS 11. Update byl nainstalován na 54 % zařízení už v říjnu, tedy měsíc po jeho uvolnění, zatímco iOS 11 byl nainstalován na 52 % zařízení až v listopadu, čili měsíc a půl po vydání.

Apple doposud vydal několik aktualizací pro iOS 11, včetně důležité verze iOS 11.1, která přinesla opět 3D Touch a opravila několik kritických chyb.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře