Úterý, 23 dubna, 2024
DomůNovinkyInvisibleShield oznamuje zakřivenou ochranu displeje pro Galaxy S8 a S8+

InvisibleShield oznamuje zakřivenou ochranu displeje pro Galaxy S8 a S8+

InvisibleShield oznámil řešení InvisibleShield Glass Contour a Sapphire Defense Contour speciálně navržená krycí skla na ochranu zakřivených displejů telefonů Samsung Galaxy S8 a S8+.

InvisibleShield Glass Contour

Krycí sklo InvisibleShield Glass Contour chrání displej až k jeho zakřiveným okrajům a podporuje používání společně s pouzdrem. Výrobce uživatelům také slibuje 100% garance průhlednosti a to, že s novými krycími skly bude odezva displeje stejně přesná jako na nechráněné obrazovce, od kraje ke kraji.

InvisibleShield Sapphire Defense Contour

Na podobném základu staví i druhé krycí sklo, které by mělo být výsledkem osvědčené kombinace safírových krystalů, tvrzeného skla a tradiční ochrany displejů:

• Nasycení safírem, kterému v tvrdosti mohou konkurovat jen diamanty, zajišťuje zvýšenou pevnost a odolnost vůči poškrábání.
• Díky tvrzenému sklu je tato ochrana displeje hladká na dotek a nabízí dokonale zřetelný obraz.
• Tradiční ochrana displeje poskytuje nesrovnatelnou odolnost vůči nárazu.

Spojení těchto funkcí vytváří podle společnosti InvisibleShield prakticky nezničitelné hybridní ochranné sklo displeje, které absorbuje a rozptyluje nárazy a zajišťuje tak sedmkrát vyšší ochranu při pádu nebo nárazu než nechráněný displej.

Dostupnost:

Ochranu displeje InvisibleShield Glass Contour a InvisibleShield Sapphire Defense Contour pro Galaxy S8 a S8+ je možné předobjednávat od 10. dubna na webu ZAGG.com a dostupnost skel u vybraných prodejců se očekává na konci dubna s doporučenou maloobchodní cenou 39,99 eur.

Stejně jako vždy nabízí značka InvisibleShield pro ochranu displeje omezenou doživotní záruku, což znamená, že po celou dobu životnosti zařízení tyto produkty uživateli vymění, pokud by mělo dojít k jejich opotřebení nebo poškození.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře