Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyIntel ukázal vlastní chytrý náramek, je potažený kůží a má safírový displej

Intel ukázal vlastní chytrý náramek, je potažený kůží a má safírový displej

Intel na akci New York Fashion Week představil inteligentní chytrý náramek pro ženy s označením My Intelligent Communication Accessory (MICA), který nejen že vypadá docela pěkně, ale navíc je v něm přímo integrován 3G modul, takže jej není potřeba připojovat ke smartphonu.

Náramek navrhla dvojice designérů společnosti Opening Ceremony Humberto Leon a Carol Limová a už na první pohled je patrné, že si dali skutečně záležet. Náramek je potažen hadí kůží a vyplněn polodrahokamy. Dobíjet ho bude možné bezdrátově nebo pomocí microUSB konektoru.

Jeho značnou část zabírá dotykový displej ze zakřiveného 1,6palcového safírového sklíčka, který umí zobrazit datum a čas, příchozí SMS zprávy či upozornění z kalendáře. V budoucnu by náramku měly přibýt i další funkce.

Hmotnost ani cena MICA (My Intelligent Communication Accessory) zatím nebyla zveřejněna (spekuluje se o částce 1 000 dolarů, čili 20 000 Kč) a ví se pouze to, že prodej začne během prosince u vybraných obchodů Barneys a Opening Ceremony.

intel-mica-smart-bracelet-cu-640x426 MICA-intel-smartband

intel-mica_02

Zdroj: TechFirst

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře