Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyInstagram začal s testováním nové fotoaplikace Bolt

Instagram začal s testováním nové fotoaplikace Bolt

Instagram, který stojí za stejnojmennou službou zaměřenou na sdílení fotografií, včera představil novou aplikaci s názvem Bolt. Ta nabízí obdobné funkce jako Snapchat či Slingshot, slouží tak k rychlému sdílení fotografií mezi přáteli. Bolt je zdarma k dispozici pro iOS a Android, ale zatím jen v Singapuru, Novém Zélandu a Jihoafrické republice.

Jak to celé funguje? Pro přihlášení do aplikace nepotřebujete vyplňovat milion údajů, stačí jen, když zadáte vaše telefonní číslo. Aplikace na základě toho získá přístup k vašim kontaktům a vybrané kontakty si poté můžete přidávat do Oblíbených. K fotografiím, na které není možné aplikovat grafické filtry, což tvůrci zdůvodňují tím, že alespoň uvidíte svět takový, jaký doopravdy je, můžete přidávat textové titulky, nebo textově pouze odpovídat.

Zprávy se mažou automaticky po třiceti dnech a zmizí také ze serverů Instagramu. Zajímavostí je funkce, která umožňuje smazat zprávu ještě pár sekund poté, co ji uživatel odešle, takže příjemci nikdy nedojde.

Bolt zatím testují pouze uživatelé Jižní Afriky, Nového Zélandu a Singapuru. Až Instagram ostraní všechny nedostatky, aplikaci zpřístupní ostatním uživatelům.

2014-07-29-image-16

Zdroj: TechCrunch

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře