Sobota, 18 května, 2024
DomůNovinkyHurt Locker udrží tajemství vašeho smartphonu s Androidem a Windows Phone v...

Hurt Locker udrží tajemství vašeho smartphonu s Androidem a Windows Phone v bezpečí

Existují věci, ke kterým by si neměl nikdo dostat. Fyzické věci můžete zamknout na zámek, vaše psychické vlastnictví pak musíte chránit jinými způsoby. Třeba aplikací Hurt Locker, která nepovolaným lidem znemožní přístup do vašeho smartphonu. 

Hurt Locker pracuje jako šetřič obrazovky. Jakmile displej smartphonu zhasne, obsah telefonu se zamkne a vy si ho zpřístupníte až zadáním příslušného hesla. To by nebylo nic neobvyklého. Hurt Locker však jde v tomto směru ještě o hodně dál. Uživatelům nabídne možnost nastavit si speciální heslo, po jehož zadání se v telefonu objeví jen vybrané a tudíž nezávadné, či nijak nezneužitelné položky. Vedle toho pak jiným heslem můžete obsah depozitáře lock screenu zcela vymazat. To vám může pomoci jak při půjčování smartphonu dětem, tak i při nečekaném žárlivém výstupu vaší přítelkyně/přítele či manželky/manžela.

Hurt Locker je určený pro zařízení s Windows Phone a Androidem. Na Google Play a Windows Phone Store si ho můžete stáhnout zcela zdarma.

hurt-locker-2

hurt-locker-1

[appbox googleplay com.technatives.hurtlocker]

[appbox windowsphone 7506daf7-100d-4022-ba53-07d9722bec25]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře