Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyHumble Bundle nabízí skvélé tři hry za necelé tři stovky!

Humble Bundle nabízí skvélé tři hry za necelé tři stovky!

Toto je nabídka, která se neodmítá. V obchodě Humble Bundle jsou dispozici ve slevě tři parádní hry. Konkrétně se jedná o skákačky Crash Bandicoot a Spyro, které doplňuje akční titul Call of Duty: WWII.

Po akcích Epic Game Store se do přízně hráčů snaží tentokrát vloudit obchod Humble Bundle, když pro ně připravil zajímavou slevu hned u třech her. A není to rozhodně žádná béčková nabídka. Všechny tři tituly vás totiž na pořádnou dobu zabaví.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy vyšel předloni a stal se z něj obrovský hit, Spyro: Reignited Trilogy se na PC dostalo teprve před měsícem a také si vede víc než dobře, no a střílečku Call of Duty: WWII vám asi nemusíme nijak více představovat.

Nabídka, která je součástí měsíčního předplatného (12 dolarů), najdete na této adrese. Závěrem podotýkáme, že využítím nabídky můžete ušetřit zhruba 2 300 Kč.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře