Huawei: Tyhle telefony dostanou Android 6.0 Marshmallow


Huawei: Tyhle telefony dostanou Android 6.0 Marshmallow

Po nedávném uvedení nové verze Androidu se pomalu ozývají jednotliví výrobci se svými strategiemi, ve kterých objasňují, kdy pro svá zařízení aktualizaci uvolní. Nyní máme dobrou zprávu pro majitele smartphonů Huawei.

Na oficiálních stránkách EMUI se totiž objevil seznam telefonů, u nichž výrobce počítá s updatem na verzi 6.0 Marshmallow. Výpis obsahuje nejen modely značky Huawei, ale také jejího sub-brandu Honor.

Pro některé smartphony by měla být aktualizace dostupná už příští měsíc. Jak ale upozorňuje server gsmarena.com, je možné, že seznam se týká jen zařízení určených pro čínský trh.

V tom případě by to zřejmě znamenalo zpoždění aktualizací pro mezinárodní verze níže uvedených telefonů, a to možná až o několik měsíců.

P8
Mate 7
Mate S
P8 Youth Edition
P8 Max
čínská verze G8 (Maimang 4)
G7 Plus
G7
Honor 7
Honor 7i
Honor 6 Plus
Honor 6
X2
4X
Play 4C

5974

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Huawei: Tyhle telefony dostanou Android 6.0 Marshmallow


  1. Pingback: Honor začne aktualizovat telefony na Android 6.0 Marshmallow v únoru - Svět aplikacíTento web používá k poskytování služeb soubory cookie.