Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyHuawei si mne ruce. Chytré telefony P30 a P30 Pro trhají prodejní...

Huawei si mne ruce. Chytré telefony P30 a P30 Pro trhají prodejní rekordy!

Chytré telefony Huawei P30 a P30 Pro pokořily hned v prvním týdnu rekord v prodejních výsledcích. Nová řada překonala více jak dvojnásobně prodeje předchozí série P20. Z údajů výrobce také vyplývá, že nejvybavenější model P30 Pro se těší nebývalému zájmu, díky kterému od samého začátku prodeje převýšil aktuální množstevní nabídku prodejců.

Prodeje Huawei P30 a P30 Pro započaly na českém trhu v den světové premiéry, která se uskutečnila 26. března v Paříži. Čeští zákazníci si mohli již v ten samý den pořídit smartphony, které staví na pěkném designu, vysokém výkonu a především fotoaparátu s certifikací německé značky Leica, který podává výborné výsledky za každých podmínek.

Nejvybavenější Huawei P30 Pro jsme již stihli otestovat. Recenzi si můžete přečíst tady. Cenově dostupnější model P30 momentálně testujeme.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. In addition to allowing internet users to view online videos, many video websites also give internet users the option to create, upload, and share their own videos.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře