Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyHuawei P40 Pro se odhaluje na nových obrázcích i v barvě Mint...

Huawei P40 Pro se odhaluje na nových obrázcích i v barvě Mint Green

Oficiálního představení nové řady P40 od společnosti Huawei se dočkáme už za dva měsíce, a tak příliš nepřekvapí, že se na webu objevily další fotografie špičkového modelu P40 Pro.

První dvě fotografie ukazují smartphone P40 Pro takzvaně na živo. Vidět tak můžeme zaoblený displej chystané novinky, ale mnoho dalších detailů již bohužel oba snímky neukazují. Telefon je totiž umístěn ve speciálním krytu, který znemožňuje spatřit jeho design.

Poté, co se podařilo zachytit obrázky smartphonu P40 Pro na veřejnosti, se nyní na internetu objevil i render. Na něm můžeme P40 Pro vidět ve zcela nové barvě Mint Green. Ta podle leakera Evana Blasse doplní tradiční černou, bílou a modrou variantu.

Očekávaná řada P40 by měla být hitem na trhu se smartphony. Ale i když novinky budou používat systém Android 10 s nadstavbou EMUI 10/11, kvůli obchodní válce s USA budou postrádat služby od Googlu jako Obchod Play, Google Mapy nebo GMail. Ty v nových telefonech budou nahrazeny balíčkem Huawei Mobile Services s vlastním obchodem Huawei App Gallery, který se pomalu, ale přesto začíná plnit populárními aplikacemi (naposledy se v něm objevuje populární hra Asphalt 9: Legends.

Podle zahraničních webů bychom se oficiálního představení celé modelové řady Huawei P40 měly dočkat 18. března na tiskové konferenci v Paříži.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře