Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyHuawei FreeBuds 3 nově v červené variantě. Do obchodů dorazí v únoru

Huawei FreeBuds 3 nově v červené variantě. Do obchodů dorazí v únoru

Oblíbená bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds 3 přichází nyní na trh v originálním červeném odstínu. Kromě nové barvy zaujmou také ergonomickým tvarem, integrovaným čipem Kirin A1 a technologií aktivního potlačení okolního hluku. Díky aplikaci AI life si můžete navíc jednoduše nastavit redukci hluku, anebo ověřit stav nabití.

Stylové pouzdro FreeBuds 3, které má tvar oblázku, poskytuje nejen bezpečné úložiště pro sluchátka, ale zároveň je také nabíjí. Samotné pouzdro pak lze nabíjet pomocí kabelu USB-C, anebo bezdrátově. Díky efektivní spotřebě energie dokáží sluchátka přehrávat až čtyři hodiny hudby na jedno nabití, a až 20 hodin při použití s nabíjecím pouzdrem.

 

Kromě nové červené varianty jsou sluchátka dostupné také v bílé a černé barvě. Doporučená cena FreeBuds 3 je pro všechny varianty stejná a činí 4 799 Kč. Červenou verzi sluchátek bude možné zakoupit v distribuci již od začátku února.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře