Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyHuawei P30 Pro konkurenci ukáže záda, dostane periskopickou zoomovací kameru

Huawei P30 Pro konkurenci ukáže záda, dostane periskopickou zoomovací kameru

Huawei zveřejnil oficiální upoutávku k nadcházející tiskové konferenci, na které představí špičkový telefon P30 Pro. Firma ve videu nijak nezastírá, že novinka dostane fantastický fotoaparát s dechberoucím zoomem a stane se novým lídrem prestižního žebříčku DxOMark.

Čínský výrobce představí řadu P30 na speciální akci, která bude konat 26. března v Paříži. Vrcholem nové série bude model označovaný jako P30 Pro. O něm už delší dobu víme, že zaujme fotoaparátem se čtyřmi čočkami a že dostane funkci super-zoom. Ta má zajistit v mobilních telefonech dosud nevídané možnosti přiblížení. Za ně smartphone bude vděčit periskopické kamerce a maximem, dle dosavadních úniků, má být až desetinásobné bezztrátové přiblížení. Viceprezident globálního produktového marketingu Clement Wong navíc v uplynulých hodinách slíbil ještě lepší výsledky při focení za zhoršeného osvětlení, tedy vylepšený noční režim. Ten by měl softwarová řešení konkurence nechat daleko za sebou. Máme se tak na co těšit.

Níže se podívejte na upoutávku Huawei:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře