Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyHuawei P20 Pro dostává první aktualizaci Androidu

Huawei P20 Pro dostává první aktualizaci Androidu

Majitelé chytrého telefonu Huawei P20 Pro, který se může pochlubit hned trojicí fotoaparátů na zadní straně s certifikací Leica, získávají první softwarovou aktualizaci. Firmware před několika minutami dorazil i na náš redakční kus.

Update s označením 8.1.0.107 (C432) má velikost 3,46 gigabaju, takže se připravte na to, že stahovat budete opravdu velký balík dat. Proto bude lepší, když se s vaším telefonem připojíte k WiFi síti.

Samotná aktualizace integruje bezpečnostní opravy Googlu vydané v březnu, což by mělo vést k větší bezpečnosti systému Android a řeší problém, při kterém v sekci Motivy nedocházelo k updatu motivů.

Jestli firmware přináší i něco dalšího, jako třeba vylepšení v oblasti výdrže nebo kvality fotoaparátu, respektive umělé inteligence, která ještě někdy správně neurčí snímanou scénu tak, jak by měla, momentálně nevíme.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře