Huawei P20 Pro dostává první aktualizaci Androidu


Huawei P20 Pro dostává první aktualizaci Androidu

Majitelé chytrého telefonu Huawei P20 Pro, který se může pochlubit hned trojicí fotoaparátů na zadní straně s certifikací Leica, získávají první softwarovou aktualizaci. Firmware před několika minutami dorazil i na náš redakční kus.

Update s označením 8.1.0.107 (C432) má velikost 3,46 gigabaju, takže se připravte na to, že stahovat budete opravdu velký balík dat. Proto bude lepší, když se s vaším telefonem připojíte k WiFi síti.

Samotná aktualizace integruje bezpečnostní opravy Googlu vydané v březnu, což by mělo vést k větší bezpečnosti systému Android a řeší problém, při kterém v sekci Motivy nedocházelo k updatu motivů.

Jestli firmware přináší i něco dalšího, jako třeba vylepšení v oblasti výdrže nebo kvality fotoaparátu, respektive umělé inteligence, která ještě někdy správně neurčí snímanou scénu tak, jak by měla, momentálně nevíme.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.