Pátek, 19 dubna, 2024
DomůRecenzeHuawei P10 a P10 Plus: Známe paměťové varianty a ceny

Huawei P10 a P10 Plus: Známe paměťové varianty a ceny

Je veřejným tajemstvím, že čínský Huawei na blížícím se veletrhu MWC 2017 v Barceloně představí dvojici vlajkových smartphonů P10 a P10 Plus. Design obou „desítek“ unikl na internet už dříve, v minulých dnech pak byly odhaleny i všechny paměťové varianty, které výrobce připravuje.

Oba smartphony se vzájemně budou lišit velikostí a také provedením displeje – zatímco kompaktnější P10 dostane plochý panel s 2,5D efektem, větší P10 Plus bude mít po vzoru Galaxy S7 edge po stranách zaoblený displej.

Společným jmenovatelem chystaných telefonů bude kovové tělo, dvojité fotoaparáty s logem Leica a tovární procesor Kirin 96x.

Při pohledu na zveřejněný slajd z uniknuvší prezentace zjistíme, že model P10 bude nabízen ve třech variantách se 4 GB nebo 6 GB RAM a vnitřní pamětí od 32 GB do 128 GB. U většího modelu bude minimum 64 GB.

p10-768x335

Vše podstatné včetně možných cen najdete v přehledné tabulce níže:

59as

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře