Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyHuawei Mate 30 Pro nezlomily sankce a ani šílený YouTuber

Huawei Mate 30 Pro nezlomily sankce a ani šílený YouTuber

Huawei Mate 30 Pro je jedním z nejzajímavějších smartphonů poslední doby. Proto se nemůžeme divit, že k sobě láká pozornost různých YouTuberů, kteří testují jeho odolnost a to často velmi nemilosrdně. Takový Jerry Rig Everything s ním neměl vůbec žádné slitování.

Nejlepší fotomobil planety v rukách Zacka Nelsona podstoupil test odolnosti proti poškrábání, test odolnosti proti ohni a test celkové odolnosti konstrukce. Zajímavé je, že všechny tyto pokusy vyšly velmi dobře. Z videa vyplývá, že zejména konstrukční zpracování se Huawei povedlo skutečně na jedničku. V testu ohýbání si telefon od známého youtubera dokonce vysloužil velkou pochvalu, na rozdíl od konkurenčního OnePlus 7, který má podobnou konstrukci a ve zkoušce propadl.

Připomeňme, že Mate 30 Pro v uplynulém týdnu dorazil také do České republiky. Případní zájemci jej mohou předobjednat v e-shopu (Huawei.cz) nebo oficiálních prodejnách Huawei ve Westfield Chodov a Quadrio v Praze. Výrobce k telefonu připravil navíc speciální zákaznickou kampaň. Při nákupu Mate 30 Pro získají zákazníci zdarma bílá bezdrátová sluchátka FreeBuds 3, VIP servis a voucher na hodinky Huawei Watch GT 2 za pouhou 1 Kč.

Superphone je dostupný v barevném provedení Space Silver za cenu 24 999 Kč. Exkluzivní nabídka je limitována počtem kusů.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře