Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkyHuawei chystá předprázdninové akce. Těšte se na dárky, bonusy a přívětivé ceny

Huawei chystá předprázdninové akce. Těšte se na dárky, bonusy a přívětivé ceny

Společnost Huawei si pro své zákazníky připravila několik zajímavých akcí, které proběhnou v příštích týdnech. Speciální nabídky mají podobu snížení cen, dárků k nákupu nebo voucherů na další nákup.

Huawei Supertýden na Alza.cz

Huawei pro své příznivce ve spolupráci s e-shopem Alza.cz připravil speciální Supertýden plný zvýhodněných nákupů a dárků. Ten proběhne od 18. do 24. června a zájemcům o nový chytrý telefon nebo tablet nabídne snížené ceny vybraných zařízení nebo hodnotné bonusy navíc.

K nákupu vybraných smartphonů, včetně vlajkových modelů z řady P20 i novinky Y7 Prime 2018, zákazníci získají dárek v podobě fitness náramku Huawei nebo tabletu, zatímco oblíbené modely P9 lite 2017, P10 lite a P10 si budou moci pořídit za zvýhodněnou cenu. Ti, kteří si pořídí některý z vybraných tabletů, včetně modelů MediaPad M5, pak obdrží voucher na další nákup na Alza.cz. Podrobnosti najdete na: www.alza.cz/huaweityden

Tablet jako dárek k nákupu Huawei P20

Ti, kteří uvažují o nákupu smartphonu  P20, se mohou těšit na dárek v podobě sedmipalcového tabletu Huawei T3 7. Ten se může stát třeba praktickou odměnou za vysvědčení nebo účinným pomocníkem pro krácení času při letním cestování. Akce platí do konce června v běžné obchodní síti a prodejnách Vodafone.

Powerbanka k Huawei Y6 Prime

To, že se energie navíc na cestách hodí, potvrdí víceméně každý. K předobjednávce nového modelu Y6 Prime 2018 proto budoucí majitelé dostanou bonus v podobě výkonné powerbanky s kapacitou 6 700 mAh. Nabídka s dárkem navíc bude platit od 18. do 30 června nebo do vyprodání zásob. Až smartphone vstoupí do standardního prodeje, přesune se akce do prodejen O2, T-Mobile a Vodafone. Operátoři budou mít k dispozici jen omezené množství produktů, a tak se vyplatí s nákupem příliš neotálet.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře