Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkyHTC začíná prodávat dvousimkový smartphone One, který má i slot pro microSD...

HTC začíná prodávat dvousimkový smartphone One, který má i slot pro microSD karty. Do prodeje jde také limitovaná zlatá edice

Teprve před týdnem představila společnost HTC limitovanou edici One v odstínu zlatá champagne a dnešním dnem jde vlajková loď v této barvě do prodeje. Na pulty vybraných prodejců přijde zkraje příštího týdne také verze HTC One dual SIM, která disponuje navíc i slotem na MicroSD kartu.

One ve variantě dual SIM nabídne svým majitelům totožné vybavení standardní verze včetně reproduktorů BoomSoun a funkcí BlinkFeed a Zoe. Úložiště dat o velikosti 32 GB lze dále rozšířit pomocí slotu pro MicroSD karty až o 64GB.

Telefon má sundavací zadní stranu hliníkového krytu a oba sloty na SIM jsou formátu MicroSIM. První slot podporuje HSPA, zatímco druhý zvládá komunikaci na úrovni EDGE. HTC One dual SIM bude k dostání pouze ve stříbrné barvě.

Zlatá champagne barva pro model HTC One uzavírá rok 2013 a vítá rok 2014. Telefon One získal mnoho uznání i ocenění za design. Nejnovější barevná variace kombinuje netradiční zlatou barvu s elegantním černým lemem kolem telefonu a v České republice bude dostupná pouze v limitovaném množství.

Obě nové varianty vlajkového modelu HTC lze zakoupit v pražské značkové prodejně v ulici Na Poříčí a u vybraných prodejců mobilních telefonů za doporučenou cenu 16 999 korun včetně DPH.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/onehtcgold/“/]

Zdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře