Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyHTC v Česku prodává 64bitové Desire 820. Jaká je cena?

HTC v Česku prodává 64bitové Desire 820. Jaká je cena?

Firma HTC začala na našem trhu nabízet nový smartphone se systémem Android. Novinka Desire 820 cílí na náročnější uživatele. V prodeji je za zajímavou cenu.

HTC Desire 820 je nástupcem modelu Desire 816. Smartphone disponuje předním fotoaparátem s 8 Mpx pro selfie a zadní fotoaparát s BSI snímačem má rozlišení 13 Mpx. Velkou část čelní plochy zařízení zabírá 5,5palcový displej s HD rozlišením.

Na cestách můžete bez problému využít rychlé mobilní sítě LTE všech českých operátorů. Mobil má také stereo reproduktory BoomSound a podporuje stylový kryt Dot View, jenž umí zobrazovat notifikace skrze drobné otvory po celé přední straně, aniž by bylo nutné jej odklápět.

Nové HTC s osmijádrovým 64bitovým procesorem Qualcomm Snapdragon 615 je k zakoupení u prodejců Alza, Mobil Pohotovost a Smarty. Z českých operátorů nabízí Desire 820 T-Mobile, na Slovensku je k dispozici u O2. Doporučená cena je 9 490 Kč.

51

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře